HAKKIMIZDA

Dinç Hukuk Bürosu 2018 yılında kurucu avukat Hasan Dinç tarafından kurulmuştur.

Hasan Dinç Marmara Hukuk Fakültesi mezunu olup Dinç Hukuk Bürosu’nu kurmuştur. Halihazırda Okan Üniversitesinde yüksek lisans çalışmalarını sürdürmektedir.

Begüm Dinç İstanbul Üniversitesi Hukuk Fakültesinden yüksek onur derecesiyle mezun olup Dinç Hukuk Bürosu’nun kurulmasına katkıda bulunmuştur.

Dinç Hukuk Bürosu profesyonel danışmanlık ve vekillik hizmeti sunduğu gerçek ve tüzel kişi müvekkillerine hukuki bilgiye dayalı ve uygulamadaki güncel gelişmelere endeksli en etkili ve hızlı çözüm yolları sunmayı kuruluş gayesi olarak benimsemiştir.

Hukuk Büromuz, faaliyet alanları kapsamında müvekkillerine ulusal ve uluslararası mevzuat hükümlerini temel alarak hizmet vermektedir. Müvekkillerin ihtiyaçları dahlinde günlük yönetim danışmanlığı, sözleşme ve işbirlikleri, dava öncesi sulh ve zorunlu arabuluculuk sürecinin yönetimi ve dava yoluyla anlaşmazlıkların giderilmesi başta olmak üzere geniş bir yelpazede hizmet sunulmaktadır. Önceliğimiz, müvekkillerin ihtiyaçları göz önünde bulundurularak en etkili ve en hızlı çözüm önerilerini sunmak, dava ve ihtilafların geleceği hakkında öngörülebilir çözüm ve tavsiyelerde bulunmak ve müvekkillerimizin her aşamada basiretli ve temkinli olarak ilerlemesini sağlayabilmektir.

Müvekkillerimiz bizim için değerlidir. Prensibimiz, Müvekkillerimizin hukuki sorunlarını her yönüyle ele alıp en etkili ve fayda getiren çözümü sunabilmektir. Bu kapsamda Dinç Hukuk ailesi olarak ekibimiz ve alanında uzman danışmanlar vasıtasıyla Müvekkillerimizin karşılaştığı muhtelif hukuki sorunları en etkili şekilde çözüme kavuşturmaktayız.